אודות

חברת אלומתריס הוקמה בשנת 1966, בירושלים, על ידי אורי אביר, מסגר מכני במקצועו, שנמנה עם מייסדי הענף בארץ ומעסיקה את מיטב המקצוענים בתחום. מאז ועד היום, זה כ- 47 שנים, החברה מתמחה בענף האלומיניום תוך מתן פתרונות בלתי שגרתיים, באיכות ובדיוק מקסימליים למבנים מורכבים, לפתחים מיוחדים ולקירוים יצירתיים בבתים פרטיים, בווילות ובמבני ציבור.

חברת אלומתריס היא בין החברות היחידות בישראל שמפעילה מחלקת מחקר ופיתוח לייצור מוצרים ופתרונות ייחודיים המותאמים לבנייה ולאקלים הישראלי ובעלת תו “מיוצר בישראל”.

בין המוצרים הייחודים שהחברה פיתחה ומייצרת, תוכלו לקבל: פרופילים מינימליסטיים ייחודים וסמויים מן העין מסדרת EscoPack ו- EscoPack Light פרופיל אלומיניום בלגי ייחודי מסדרת אורי A-40,A-50, K-50 וגגות הזזה ידניים וחשמליים מסדר  InterPack, לסגירת חדרי שמש, פאטיו, בריכות שחייה, מרפסות, מרפסות גן ועוד. ועוד רבים אחרים. פרופילים אלו תוכננו במחלקת המו”פ (מחקר ופיתוח) של אלומתריס תוך כדי השקעה של ידע, ניסיון ומימון רב, על מנת לתת מענה טוב יותר לדרישות השוק ולחזות הארכיטקטונית העכשווית- הבית ייראה אחרת לגמרי עם הפתרונות האסתטיים, המעוצבים והאמינים של אלומתריס.

מחלקת המו”פ של אלומתריס שוקדת על פיתוח הדגמים הטובים ביותר בענף האלומיניום בארץ, המקבלים בסופו של תהליך, תו “מיוצר בישראל”.

אלומתריס משווקת את פרופילי חברת SCHÜCO הגרמנית, המפתחת מערכות אלומיניום מהמתקדמות בעולם. אלומתריס בעלת תעודת Partner of schuco , והחלונות קיבלו את אישור המועצה הישראלית לבנייה ירוקה.

תריסי גלילה Biroll

לאלומתריס ציוד וטכנולוגיות מתקדמת המונה כשלושים מערכות מבלטים, מישורי חיתוך, מכונה לכיפוף קשתות ועוד כלים נוספים אחרים הפועלים בהרמוניה מושלמת למען התוצר והגימור המושלם שלו. צוות העובדים מקצועי ובעל ותק רב בענף ומונה כחמישה עשר אנשי מקצוע מיומנים. העובדים מעודכנים בכל החומרים החדשים והטכניקות החדישות ומשתלמים מבחינה מקצועית כל הזמן. חשיבות גדולה ניתנת לרמה הטכנית והמעשית של כל עובד ועובד על מנת לתת ללקוח את השירות והמוצר הטובים ביותר.

אלומתריס שואפת לשמור על רמת אסתטיקה מושלמת, על רמת שירות גבוהה ללקוח וידועה בענף באיכות, בשירות, ברמת הגימור המושלם, האסתטיקה והליווי של הלקוח. בנוסף, אלומתריס מייבאת מוצרי עץ אלומיניום, עץ מלא, Schuco (שוקו) ומוצרי הצללה ממיטב החברות המובילות בעולם. נשמח לעמוד לשירותכם ולהציג בפניכם את מגוון המוצרים שלנו באולמות התצוגה.

לתיאום פגישה ולקבלת פרטים נוספים צלצלו אלינו: 1-800-222-595

הצטרפו אלינו גם בפייסבוק:

				
					console.log( 'Code is Poetry' );