איך לתת מראה יוקרתי למבנה בניה קלה?

הבניה הקלה קיימת בישראל כבר מעל 40 שנה אך רק בשנים האחרונות היא הפכה לפופולרית ורבים נוהגים להיעזר בה. יתרונותיה הבולטים מוכרים כבנייה מהירה עם תוצאות טובות יותר. חומרי הגלם של הבנייה הקלה, כשמם כן הם – קלים. ישנו שימוש רב באלומיניום, עץ, לוחות בטון, חציר ועוד.  היתרונות הרבים נובעים בעיקר בשל הסיבה כי רוב הבנייה מיוצרת קודם לכן במפעל והתוצר הסופי מגיע מוכן לאתר הבנייה. הבנייה נעשית כמעט ללא צורך בשימוש ציוד מכני כבד ובמספר רב של כוח אדם. הבניה מתבצעת על ידי שימוש בחומרים איכותיים כמו אלומיניום או חומרי פלדה הממולאים  בפוליסטירן, חומרים אלו מאפשרים בנייה קצרה וקלה. מרבית עבודת הבנייה מתבצעת במפעל ומהירות בניית הפאנלים בשטח הבית מפתיעה במהירותה וביעילותה. רוב העבודות בעצם מסתכמות ביום וחצי של עבודה.

במידה ורוצים להוסיף, לשפץ על הקיים, הנכס החדש משתלב בצורה נעימה וחלקה והתוצאה הסופית מפתיעה ומדהימה! הבניה נעשית בצורה מדויקת להפליא, הן ברמת הגימור, הן בפן עיצובי בו יש שימת דגש על טקסטורות ורקעים. הטקסטורה של הפאנלים יכולה להגיע במגוון צבעים למשל, אם חפצה נפשכם בצבע חלק או דמוי עץ, שינוי הגוון מקנה לבית מראה יוקרתי, נקי ומזמין.

הצד היוקרתי של הבנייה הקלה

ואם בעיצוב הבית עסקינן, אז גם לחלונות יש אג’נדה חזקה בבנייה הקלה. מאז ומתמיד חלונות היו אלמנט חשוב בעיצוב הבית, במיוחד כי הם מספקים לנו אור טבעי וחיבור לסביבה החיצונית, חלונות אלומיניום הם הסוג המשובח והמומלץ ביותר. מדובר באחת המתכות החזקות לתנאי טבע עם דקורציה יפה ומלאת ברק לזמן רב. חלונות אלומיניום מצליחים להשתלב בשלמות עם שיטת הבניה הקלה (בעצם זהו החומר המועדף על כל מי שבונה בשיטות הבנייה המתועשות) ואופיו של הבית קל וחומר שכל חלון מותאם לגודל, לפרזול, לצבע ולדגם. בשיטת הבניה הקלה ההמלצה ברורה מאוד, שכן חלונות אלומיניום היא בחירה שיכולה להפוך בין רגע את הנכס ליוקרתי.

תוכלו למצוא חלונות אלומיניום במגוון אפשרויות פתיחה ובמגוון עיצובים וסטייל. מדובר בבחירה טבעית ונוחה מאוד לעיצוב. חוץ מחלונות שמעניקים לכל בית באשר הוא פרסטיז’ה שימת הדגש חייבת להיות גם בבחירת דלת הכניסה. אם בחרתם להשקיע בבנייה הקלה, החלונות, כמו כן גם הדלתות יבחרו ויעוצבו לפי רצונכם בלבד. דלת הכניסה היא הפנים של הבית ומהווה מרכיב מאוד מרכזי בעיצובו. הדלת יוצרת רושם ראשוני מכריע ומשנה בעשירית השנייה את מראה הבית. גם בבנייה הקלה, הטרומית, ניתן לבחור דלת שתייצר חמימות, יוקרה עוצמה או משפחתיות.