כאשר אנו מתכננים אירוע של שמחה כגון: חתונה, ברית, בריתה או בר מצווה ומייעדים אותו לגן אירועים, תמיד קיים החשש לירידת גשם לפתע או אם מדובר על עונת הקיץ החשש הוא שהשמש תטפח וכולם יסבלו, אך לחשש זה קיים פתרון מושלם לאירועי טבע.

כבר שנים רבות אנשים רבים נוהגים לתכנן אירועי שמחה בשטח תחת כיפת השמיים ולתת לטבע הפסטורלי לקחת חלק בחגיגה, אבל כדאי ורצוי גם להיות מוגנים מפניו.

שמש, קיץ, חם!

השמש החמה של הקיץ יכולה להפוך בצהריים לסבל גדול ולהרוס כל אירוע שמטרתו הנאה. גם המוסיקה וגם האוכל לא יספקו כשסביב לוהט והשמש טופחת על הראש ויש לוודא פתרון הצללה. גם יום סגרירי יכול בן רגע להפוך להיות יום של גשם שוטף שעשוי להרוס את כל מה שתכננתם והשקעתם. לכן אם מתכננים אירוע ביום חם ובמקום לא שיגרתי, כדאי שהאלמנט החשוב שהוא הצללה יהיה בסדר העדיפויות הראשון.

1

פתרונות הצללה

יש היום פתרונות רבים בתחום ההצללות לכל סוג של אירוע. הם מיוצרים בהתאמה לתנאי מקום האירוע. החל מרשתות צל פשוטות ועד לאוהלים ותיחום הרמטי של החלל. הרבה פעמים מפיקי האירוע שיש להם הרבה דברים אחרים על הראש, לוקחים על עצמם גם את התפקיד של פתרון הצללה ולא מקדישים לו מספיק את החשיבות והרצינות שנדרש. לכן קורה לא פעם שהניסיון לחסוך בעלויות עולה לבסוף ביוקר, בעיקר לבעלי השמחה.

2

הצללה זאת השקעה

קנייה של ציוד של הצללה הוא עסק יקר במיוחד, לכן כדאי ומומלץ לשכור זאת מחברה שתוכל גם להתקין ולייעד את הפתרון האולטימטיבי לאירוע ולתנאים של החלל. יש דרישות מפורטות שבהן כל פתרון הצללה צריך לעמוד כדי שלא יקרוס ושיעניק את מקסימום תועלת.

פתרון לכל חלל

בכל אירוע שתקיימו, גם אם זה יום כיף או כנס של החברה, חשוב לא להמעיט בחשיבות של הצללה ולהבין שלכל חלל יש פתרון. ישנם פתרונות קירוי שהם שרוול מעבר שמגן מפני גשם או השמש וניתן לעמוד תחתיו או לפלס דרך למקום יבש ובטוח בין שני מבנים, אפשר לשים סוכך, מעין רשת הצללה מתוחה על עמודים או קונסטרוקציה אחרת. היא יכולה להתאים לגינות לפטיו לעונות הקיץ וגם להוות דקורציה צבעונית וייחודית לאירוע כמו קידום מכירות.