חלונות אלומיניום

חברת אלומתריס הינה אחת מהחברות הבודדות המייצרות ומפתחות מוצרים ופתרונות בנייה המותאמים לאופיו של האקלים הישראלי והיא בעלת תו “מיוצר בישראל” לכלל מוצריה. החברה מתמחה במתן פתרונות איכותיים, מקוריים ומדויקים לאתגרים אדריכליים מורכבים. בין מוצרי החברה:חלונות אלומיניום פרופילי EscoPack ו- EscoPack Light, וכן פרופיל בלגי ייחודי.

חלונות אלומיניום, מהם?

חלונות אלומיניום הם חלונות עשויים אלומיניום יוקרתי ומתאימים לכל חדר בכל בית. הם חלונות שהמסגרת שלהם עשויה ממתכת האלומיניום ולא מעץ, כפי שנהוג היה בחלונות קלאסיים רבים. כיום מרבית הבניינים המודרניים וגורדי השחקים משתמשים בחלונות האלומיניום עקב היתרונות הרבים שלהם. משרדים חשובים וחלונות ענק מעוצבים בעזרת מסגרות אלומיניום ומקנים לכל משרד ולכל בניין מראה יוקרתי וחדיש במיוחד. גם בית פרטי יכול ליהנות מכל היתרונות של חלונות האלומיניום ולא בכדי יותר ויותר אנשים בארץ ובעולם מחליטים להחליף את מסגרות החלונות שלהם למסגרות אלומיניום חדישות. לפניכם היתרונות הרבים של חלונות אלומיניום בבית ובמשרד.

EscoPack

אסקופאק היא מערכת ייחודית של חלונות ודלתות בעלי פרופיל אלומיניום מינימליסטי ומסילות הזזה סמויות, הן בקירות והן ברצפה. ניתן לשלב מנגנון סגירה אלקטרו מגנטי, אלקטרו מכאני או מכאני. בנוסף לכך, פרופיל אסקופאק יוצר מראה נקי ומינימליסטי, ויחד עם זאת הינו בעל חוזק סטטי גבוה, ומערכת המסילות המשוכללת מאפשרת פתיחה וסגירה נוחות וחלקות למשך שנים ארוכות. פרופילי אסקופאק מיוצרים במפעל אלומתריס בישראל, מותאמים לתנאי האקלים בארץ, ובעלי תו “מיוצר בישראל”.

פרופיל בלגי דגם A-40, ו- A-50

פרופילים צרים ועדינים, המאפשרים עיצובים מרהיבים ומפתח אור מקסימאלי. הפרופילים מותאמים לתנאי האקלים בארץ והם אמינים, חסכוניים בתחזוקה ואינם מחלידים. הפרופילים מיוצרים בלעדית על ידי חברת אלומתריס ובעלי מראה המדמה ברזל, וגם להם תו “מיוצר בישראל”.

חלון לכל חלום

חלונות האלומיניום של חברת אלומתריס מאפשרים לכל אחד לעצב את חלונותיו בהתאם לחלומותיו. הפרופילים השונים מאפשרים עיצובים שונים ומתן פתרונות למפתחים בעלי גודל וצורה ייחודיים. בנוסף לכך, תחזוקת החלונות קלה ונוחה, ובזכות התאמתם לאקלים הישראלי, הם ילוו אתכם לאורך שנים רבות. פתחו לעצמכם צוהר לחלום, צרו קשר עם נציג החברה ונעזור לכם לבחור את חלון האלומיניום המתאים לכם.

כל היתרונות של חלונות האלומיניום

• ויסות חום וקור – מתכת האלומיניום היא מתכת שבעזרתה ניתן לווסת את החום בבית. החלונות הם המקום שדרכו נכנס אוויר אל תוך הבית ומסגרות האלומיניום עוזרות לשמירה על החום בחורף וקירור הבית בקיץ.
• מתכת קלה לעיצוב – אלומיניום הוא מתכת קלה ורכה ולכן גם נוחה מאוד לעיצוב. תכונות האלומיניום מאפשרות ליצרני החלונות ליצור דוגמאות רבות ומגוונות, המעוצבות בעיצובים רבים ומיוחדים. אם אתם רוצים חלונות מיוחדים לבית שלכם, מסגרות מסולסלות ומסוגננות. תוכלו להשיג זאת בעזרת חלונות אלומיניום.
• מתכת יציבה וקלה – היחס של יציבות אל מול המשקל של מתכת האלומיניום הוא היתרון הגדול ביותר של חומר זה בעיצוב חלונות ואביזרים נוספים. חלון עשוי אלומיניום יהיה קל בהרבה מחלון אחר, אך כמובן שלא פחות חזק ויציב משאר החלונות.
• סגנון מודרני – המראה של חלונות האלומיניום הוא מראה מודרני שמתאים במיוחד לבית המעוצב בסגנון זה. בעוד שחלונות עם מסגרות עץ עבות נראות מיושנות למדי, הצבע המתכתי של החלונות אלומיניום מתאים בצורה מושלמת לחדר או סלון מינימליסטי ובהיר, המעוצב בסגנון מודרני.
• תחזוקה קלה – אלומיניום הוא חומר שלא דורש טיפול רב והתחזוקה של חלונות האלומיניום היא קלה ביותר. הניקיון הוא ניקיון קל שלא דורש חומרים מיוחדים. מספיק לעבור על החלון עם מטלית לחה ולהסיר את הלכלוך. הגמישות של המסגרת ושל החלונות מאפשרת שימוש נוח בחלון.
• עמידות – חלון אלומיניום הוא חלון עמיד מאוד ועשוי חומרים איכותיים ביותר כגון אלומיניום בלגי. לאחר החלפת החלון תוכלו ליהנות מהחלון החדש שלכם לאורך שנים רבות. בשונה ממסגרות עץ שנוטות לשנות צבע, להתבלות ולהזדקק לצביעה מחודשת מדי שנה, חלונות אלומיניום עמידים מאוד ונראים כמו חדשים גם אחרי שנים של שימוש.