יתרונות אלומיניום בלגי

אלומיניום בלגי הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בתכנון ועיצוב הבית ובו משתמשים למגוון רחב של צרכים. הסיבה לכך טמונה ביתרונות הרבים שיש לחומר הזה. בין אם זו בניה קלה, חלונות או דלתות בעיצובים מעניינים, האלומיניום הבלגי מאפשר להשיג תוצאות מרשימות והכי חשוב, איכותיות. כל בית מודרני כולל בתוכו לפחות כמה פריטי אלומיניום ואם כבר בוחרים פריטי אלומיניום חדשים, הכי כדאי לבחור את אלו שעשויים מאלומיניום בלגי.

פונקציונאליות של החומר

אלומיניום בלגי הוא אחד החומרים הפונקציונאליים בתחום הבניה ואבזור הבית, מכיוון שמשתמשים בו לייצור פרופילי אלומיניום אלגנטיים שמשתלבים נהדר בעיצוב המודרני של החללים הפנימיים. בזכות האפשרות להעניק לתריסי האלומיניום גם את הצבע שמזכיר עץ, אלומיניום בלגי נמצא בשימוש גם כאשר הסגנון המועדף הוא דווקא כפרי ולא מודרני. במילים אחרות, מדובר על אחד החומרים הפונקציונאליים שמאפשרים גמישות בעובדה ובבחירת סגנון העיצוב.

התכונות הייחודיות של החומר

אחד היתרונות הבולטים ביותר של אלומיניום בלגי קשור לתכונות החומר. זוהי מתכת שאינה מתחמצנת והיא קלה ובו זמנית גם בעלת חוזק רב. בנוסף, אלומיניום זה אטום לחלוטין ובמידה ומעוניינים לבצע שילוב בין אלומיניום בלגי למתכות אחרות, ניתן לעשות זאת בקלות. אלומיניום בלגי אינו נחשק והוא גם תרמי, הוא יכול לתפוס זכוכית מאוד כבדה בשל חוזקו וגם לבודד אקוסטית. בנוסף לכל היתרונות הללו, פרופילים מאלומיניום בלגי הם גם בעלי הגמישות הרבה ביותר וזה מאפשר בתורו גם גמישות רבה בתכנון ועיצוב החללים בהם הוא מותקן.

דקורטיביות ומענה על צרכי העיצוב

מלבד תכונות החומר שציינו בפסקה הקודמת, אלומיניום בלגי הוא גם אלומיניום בעל יתרונות דקורטיביים וזה נחשב בעיני מעצבים ואדריכלים רבים לאחד הדגשים החשובים, מכיוון שזה מאפשר להם להציע מגוון רחב של עיצובים מבלי לוותר על איכות החומר. השימוש באלומיניום בלגי מאפשר לבחור את הצבע ואת המרקם הרצויים תוך הקפדה על רמת האיטום הגבוהה ביותר. הזיגוג של החלונות שעשויים מפרופילים בלגיים פותח עולם שלם של אפשרויות מכיוון שאלומיניום זה מתאים לכל סוגי הזכוכית שקיימים היום. חברת אלומתריס מנצלת את היתרונות של אלומיניום בלגי שצוינו במאמר זה, על מנת לספק ללקוחותיה מוצרי אלומיניום איכותיים.