מוצרי הצללה

צלונים חיצוניים –

הצלון החיצוני מותקן מחוץ לחלון הבית, בצד החיצוני של הזגוגית. ההצללה החיצונית שהוא מאפשר בולמת את קרינת השמש ומונעת ממנה לחדור אל החלל הפנימי. באופן זה מאפשר צאלון לשמור על טמפרטורה נעימה בבית וחוסך בהוצאות החשמל על קירור הבית בימי הקיץ החמים של ישראל. בנוסף לכף, הצללה חיצונית מהווה פתרון מעשי ושאינו פוגע בקו עיצוב הפנים של הבית או המשרד, ובייחוד בעיצוב החלונות. מבנה הצלון החיצוני ומיקומו הייחודי מאפשר למתכנן ולבונה הישראלי מרחב תמרון רב יותר בתכנון הפתחים בהתאמה ל-4 רוחות השמיים. חתך הרפפות הייחודי מאפשר לכם שליטה מדויקת בכמות האור שחודרת לחלל. כך ניתן להתאים את התאורה לפי צורך והעדפה אישית. עומד ב-40 תקנים מחמירים ומיוצר מחומרי הגלם הטובים בעולם: מנוע המתקדם של חברת SOMFY ורפפות מאלומיניום משובח. הצלונים מגיעים בעיצובים שונים, החל מעיצוב קלאסי ועד מודרני ומעוצב.

לצפייה בגלריה

מפרט טכני :

·מסילה עליונה מאלומיניום משוך המתאים לאקלים הישראלי.
·הבנד בעובי 8 מ”מ.
·חורי המעבר בשלב, עבור הבנד, מעוגלים למניעת חיכוך בבנד.
·מערכת המנוע תוצרת Geiger  גרמניה www.geiger-antriebstechnik.de
·מסילה סמויה בקיר.
·תופסן מסילה עליון בטריקה המאפשר התקנה מהירה.

צלונים פנימיים – השאלה הרווחת בדרך כלל כשבאים להתקין בבית או בבית משרדים, צלונים , היא האם ליישם את ההצללה בפנים או בחוץ. האם להתקין את הרפפות חיצונית לבית או לבניין, או פנימית. ההחלטה אם ליישם בפנים או בחוץ צריכה להתחשב בנתון הבא. קרן אור היא גם קרן חום וכמו כן, קרן אור שחדרה מבעד לזכוכית, נבלמה על ידי הרפפות אבל החום חדר לחלל החדר. זו הסיבה להעדפת יישום כל סוגי ההצללות מחוץ לזכוכית החלון.

לצפייה בגלריה

תריסי גלילה – יתרונו של תריס הגלילה רפפה של Biroll, אותו אנו משווקים ומתקינים, מעבר לתריס הגלילה הרגיל הוא, שהוא מאפשר גם שליטה על כניסת האור והאוויר הצח, בשילוב מראה פנורמי והגנה מקרני השמש. ההצללה הרב-תכליתית היא המצאה חדשנית ותריס הגלילה מגיע גם עם רשת יתושים אינטגרלית המורכבת ממתכת ומצופה אבץ. הבירול יכול להיות משולב באביזרים של תריס גלילה רגיל אבל גם יכול להוות תחליף לתריס הגלילה הקיים.

לצפייה בגלריה

יתרונות הבירול  Biroll:

·רשת יתושים אינטגרלית.
·מעבר אוויר צח.
·כניסת אור עקיפה.
·מראה פנורמי.
·הגנה מפני קרני השמש.
·מגן מפני אפקט החממה ומפגעי מזג האוויר.
·נותן חיפוי אסתטי לפתחי הבית.
·מסייע בהפחתת רעש.
·מגן מפני גנבים.

מפרט טכני:

מידות מקסימליות: רוחב 2.5 מטרים וגובה 2.5 מטרים.