שימוש באלומיניום לחיזוק ההגנה על הבית

האלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם היעילים ביותר בעולם המודרני, וראשית נכיר אותו היטב

לפני שאנחנו מדברים על התפקידים השונים ועל השימושים השונים של האלומיניום בהגנה על בתים בצורה הטובה ביותר, עלינו להכיר בצורה הטובה ביותר את האלומיניום ואת תכונותיו. ובכן, האלומיניום הוא יסוד מתכתי, אחד השכיחים ביותר בכדור הארץ כולו. למעשה, בקרום כדור הארץ זהו היסוד השלישי בשכיחותו, והמתכת השכיחה ביותר.

מבין תכונותיו של האלומיניום ניתן לציין כמה וכמה תכונות, שלאחר מכן גם ניתן להבין בדיוק מדוע הוא חומר גלם איכותי ונפוץ כל כך בימינו – מדובר במתכת רקיעה ביותר, כלומר קל מאוד לעבוד איתה ולעבד אותה בכל אופן שנחוץ. מדובר גם במתכת שאינה מחלידה, וזהו מרכיב חשוב ביותר של השימוש באלומיניום בעולם המודרני. מעבר לכך, היא גם מבודדת טמפרטורה בצורה טובה מאוד, והיא גם קלת משקל ביותר – וכל אלה גם יחד הופכים אותה לאחד החומרים המתכתיים החשובים ביותר בעולמנו כיום, במיוחד עבור יישומים של הגנה על הבית שלנו – מבניית מסגרות חלונות מאלומיניום ועד בניית ארגזי רוח מאלומיניום.

כמה שימושים של אלומיניום, שיכולים להועיל מאוד להגנה על הבית שלכם לאורך זמן

  • חלונות – חלונות הבית שלכם חשופים לפגעי החוץ בכל עת, ולכן נדרשת מסגרת מתכתית איכותית שעמידה בפני כל מה שהאקלים הארץ ישראלי יודע להציע לה לאורך זמן. מסגרות של חלונות מאלומיניום, בין אם בפרופילים בלגיים ובין אם בסגנונות אחרים, יוצרים קודם כל עמידות לאורך כמה שיותר זמן וחסינות בפני חמצון וקורוזיה, גם לאחר שנים ארוכות של חשיפה לרוח ולגשם. מעבר לכך, מדובר גם במסגרות המשפרות את בידוד הטמפרטורה של החלון הסגור.

 

  • ארגזי רוח – ארגזי רוח מאלומיניום הם הבחירה המובנת מאליה כיום, כאשר מתכננים ארגזי רוח לגגות רעפים. עבור מי שלא מבין בתחום, נסביר כי ארגזי רוח משמשים עבור בלימה של רוח וגורמים בלתי רצויים אחרים (כמו יונים לדוגמה), בחלל שמתחת לגג הרעפים. בדומה למסגרות של חלונות, ארגזי רוח מאלומיניום מבטיחים בידוד איכותי ויציב ביותר, מניעת כניסה של כל גורם בלתי רצוי כמו רוח שתעיף רעפים ותפגע בהם, ובעיקר שימוש איכותי לאורך זמן בלי חשש של חלודה או של פגיעה בגוף ארגז הרוח.

כשאתם רוצים ליצור בבית שלכם את המעטפת היציבה והאיכותית ביותר, שימוש באלומיניום הוא פתרון איכותי

בין אם מדובר בארגזי רוח מאלומיניום, במסגרות חלונות מאלומיניום, במרזבים, בשכבות איטום תחת הגג, או בכל מרכיב אחר בהגנה הבית שבו ניתן להשתמש באלומיניום – אין ספק כי מדובר באחד מחומרי הגלם החשובים ביותר בעולם שבו אנחנו חיים, בדגש על איכות החיים במרחב הביתי שלנו. כשאתם צריכים מוצר כזה או אחר בתחום, ודאו כי אתם פונים לשירות איכותי המתמחה בסוג המוצר שנחוץ לכם, ובמוצרי אלומיניום גם יחד.