מוצרי הצללה

צלונים חיצוניים – הדרישה למערכות יעילות להגנה מפני השמש באזורי מגורים  גוברת בשנים האחרונות. שינוי כיוון קרני השמש במהלך היממה ועונות השנה, דורש הגנה סולרית גמישה. חלונות בעלי שטח פנים גדול דורשים הגנה יעילה מפני קרני השמש ועדיין אמורים לאפשר כניסת אור יום וקשר עין לעולם שבחוץ. אלומתריס משווקת את פתרונות ההצללה של חברת NEVA שיש בהם את היתרונות הטובים ביותר למערכת הצללה חיצונית. השלבים בצלונים החיצוניים ניתנים לסבסוב ב 340 מעלות ולכן מתאימים עצמם לכל תנאי האור במשך כל היום. האיסוף האנכי של הרפפות דורש תא צר של 135 מ”מ בלבד ולרוב נשתל בעובי הקיר ומכאן שאין צורך בארגז מגושם לגלילה. בנוסף, ניתן לעצור את הרפפה בכל שלב ולסבסב את השלבים.

מפרט טכני :
·מסילה עליונה מאלומיניום משוך המתאים לאקלים הישראלי.
·הבנד בעובי 8 מ”מ.
·חורי המעבר בשלב, עבור הבנד, מעוגלים למניעת חיכוך בבנד.
·מערכת המנוע תוצרת Geiger  גרמניה www.geiger-antriebstechnik.de
·מסילה סמויה בקיר.
·תופסן מסילה עליון בטריקה המאפשר התקנה מהירה.

צלונים פנימיים – השאלה הרווחת בדרך כלל כשבאים להתקין בבית או בבית משרדים, צלונים , היא האם ליישם את ההצללה בפנים או בחוץ. האם להתקין את הרפפות חיצונית לבית או לבניין, או פנימית. ההחלטה אם ליישם בפנים או בחוץ צריכה להתחשב בנתון הבא. קרן אור היא גם קרן חום וכמו כן, קרן אור שחדרה מבעד לזכוכית, נבלמה על ידי הרפפות אבל החום חדר לחלל החדר. זו הסיבה להעדפת יישום כל סוגי ההצללות מחוץ לזכוכית החלון.

תריסי גלילה – יתרונו של תריס הגלילה רפפה של Biroll, אותו אנו משווקים ומתקינים, מעבר לתריס הגלילה הרגיל הוא, שהוא מאפשר גם שליטה על כניסת האור והאוויר הצח, בשילוב מראה פנורמי והגנה מקרני השמש. ההצללה הרב-תכליתית היא המצאה חדשנית ותריס הגלילה מגיע גם עם רשת יתושים אינטגרלית המורכבת ממתכת ומצופה אבץ. הבירול יכול להיות משולב באביזרים של תריס גלילה רגיל אבל גם יכול להוות תחליף לתריס הגלילה הקיים.

יתרונות הבירול  Biroll:

·רשת יתושים אינטגרלית.
·מעבר אוויר צח.
·כניסת אור עקיפה.
·מראה פנורמי.
·הגנה מפני קרני השמש.
·מגן מפני אפקט החממה ומפגעי מזג האוויר.
·נותן חיפוי אסתטי לפתחי הבית.
·מסייע בהפחתת רעש.
·מגן מפני גנבים.

מפרט טכני:

מידות מקסימליות: רוחב 2.5 מטרים וגובה 2.5 מטרים.