מותגים

חברת אלומתריס מייבאת ומשווקת בישראל את מיטב המותגים המובילים בעולם בתחום: מוצרי עץ אלומיניום, עץ מלא ומוצרי הצללה ממיטב החברות המובילות בעולם.

פרופיל/חלונות מעץ – Hohbauer

פרופילים וחלונות מעץ Hohbauer הם מהמובילים בגרמניה בתחום חלונות ודלתות מעץ מלא. חברת אלומתריס מספקת גם את הפרופילים הללו ללקוחותיה.

הפרופילים והחלונות עשויים מחומרי גלם איכותיים, עץ מרנטי אדום, עץ אלון אירופאי ועץ אשוח ממשפחת עצי האורן. צביעת הפרופילים וחלונות העץ מתבצעת על ידי חברת אדלר האוסטרית הנחשבת לטובה בעולם. לכל המוצרים יש תו איכות אירופאי CE ותקן רוזנהיים שהוא תקן גרמני לאיכות מוצרים גבוהה. אלומתריס משווקת גם חלונות ולדתות פתיחה, עץ תלת שכבתי, עץ בציפוי אלומיניום וחלונות הזזה, הזזה מקבילית והרמוניקה, וכן דלתות כניסה, דלתות עץ לחנייה ועבודות ויטראז’. האביזרים הינם של חברת GU מגרמניה ויש אחריות למוצרי החברה לעשר שנים. כמו כן, החלונות מגיעים עם זכויות בידודית וטריפלקס Low E לפי תקן אירופאי.

חלון/פרופיל עץ אלומיניום- SIALLWOOD

אלומתריס משווקת פרופילי עץ אלומיניום של Siallwood וחברת SPI- חברות איטלקיות המתמחות בפיתוח וייצור מערכות אלומיניום עץ. למוצרי החברה תקן CE אירופאי איטלקי ברמה גבוהה. המפעל עובד תחת תקן Iso 9001:2000 וחומרי הגלם הם באיכות גבוהה. חומרי הגלם הם של חברת Profilati ובהם עץ אלון, דובדבן, מהגוני ומייפל של חברת Monitiron Comici, האביזרים הם של חברת Siegenia וזכוכית בידודית Low E , של חברת Palumbo Glass.

צלונים – Neva

אלומתריס משווקת את רפפות ההצללה של חברת Neva שהן מיוצרות ברמה הגבוהה ביותר ובעלות מנוע Geiger הגרמני. גרמניה מובילה בתחום מנועים לרפפות הצללה ואפשר גם להזמין אצל אלומתריס את מנועי סומפי ואת אביזרי החשמל Hirshman, שגם הם מיוצרי בגרמניה.
בנד ההרמה של השלבים – רוחב 8 מ”מ (תוצרת Texband)
מסילה סמויה – מותקנת בקיר.
מגוון צבעים רחב ואפשרות להזמנת צביעה ייחודית.

פרופיל/חלונות SCHÜCO, גרמניה. חלונות תרמיים (מבודדים) המובילים בעולם. 

 אלומתריס משווקת את פרופילי חברת SCHÜCO המובילה בעולם– החברה המפתחת מערכות אלומיניום מהמתקדמות בעולם וממוקמת בגרמניה. המוצרים והאביזרים כולם מקוריים ולפי התקן הגרמני. היצרנים העובדים עם מוצרי החברה, מחויבים לקבל תעודת הסמכה Partner of Schuco שמסמיך אותם לעבוד עם מוצרי החברה. החלונות קיבלו את אישור המועצה הישראלית לבנייה ירוקה.

תריסי גלילה Biroll

תריס הגלילה רפפה של Biroll, מעניק לנו שליטה על כניסת האור והאוויר הצח, בשילוב מראה פנורמי והגנה מקרני השמש. ההצללה הרב-תכליתית היא המצאה חדשנית בצחום  ולתריס הגלילה מתווספת  רשת יתושים אינטגרלית המורכבת ממתכת ומצופה אבץ.  תריס Biroll, ניתן לשלב עם אביזרים של תריס גלילה רגיל אבל התריס יכול לשמש תחליף לתריס הגלילה הקיים.

יתרונות הבירול-  Biroll:

·רשת יתושים אינטגרלית.
·מעבר אוויר צח.
·כניסת אור עקיפה.
·מראה פנורמי.
·הגנה מפני קרני השמש.
·מגן מפני אפקט החממה ומפגעי מזג האוויר.
·נותן חיפוי אסתטי לפתחי הבית.
·מסייע בהפחתת רעש.
·מגן מפני גנבים.

מפרט טכני:
מידות מקסימליות: רוחב 2.5 מטרים וגובה 2.5 מטרים.