לקוחות ממליצים:

01/01/2018, מיכה רזאל, רח עובדיה סומך 30, ירושלים

לאורי היקר שלום רב,

ברצוני להביע בפניך את הערכתי ואת תודתי על הגג הנפתח שבניתם בתוך החצר האחורית שבביתי.” בתחילה, כשהלכתי להתייעץ עם אנשים איך לבנות גג הנפתח בחצרי, אמרו לי: “יש רק אחד שיכול לעשות את זה באופן שלא תצטער בסוף שהעבודה אינה כמו שרצית, שנכנסים מי גשמים וכו’- קח את אלומתריס”. ואכן, כמו שאמרו כך היה: לקחתי את אלומתריס ולא הצטערתי לרגע. בימי חיי עבדתי עם הרבה אנשי אלומיניום אבל מסירות נפש לעבודה כמו אצלכם לא ראיתי: כמה פעמים באתם למדוד  ולתכנן! פעם עם שבלונה ואח”כ בלי שבלונה ועם מדידות מחשב! וכשבאתם, לא חסכתם בכח אדם, אלא באתם עם צוותים מלאים! ועמדתם בלוח הזמנים שהבטחתם “על היום”! בקיצור, יצא גג יפהפה, נפתח ונסגר על ידי מנועי חשמל. וכל מי שבא, מתפעל מיפי הגג ומהעובדה שעתה, ברצוני- יש לי חצר, וברצוני- יש לי חדר גדול (8 על 5 מטרים) בו אני יכול לארח בצורה מכובדת ביותר את משפחתי המורחבת בכל תנאי מזג האויר.  ” וכהגשם יורד- החצר הסגורה יבשה לגמרי- טפה לא נכנסת.

ברגשי תודה ובכבוד רב,

מיכה רזאל

 

מרכז רוחני דרכי ישראל, ירושלים, שמעון רושן

” בהזדמנות זו ברצוני להודות לך ולכל הצוות שהכינו והתקינו לנו את החלונות ואת דלת האלומיניום.
העבודה שנעשתה אצלנו מאוד יפה ומדויקת. כל אחד שרואה את החלונות נהנה ומתפעל על העבודה המושלמת בכל פרטיה. …
אורי! עבודתך מפארת לנו את המקום! ”

בכבוד רב,
שמעון רושן

בית בירושלים- בית הארחה, ירושלים, 06/12/1999

” ברצוננו להודות לך על הפתרון המוצלח לבעיית הבידוד והצורה האסתטית לדלת הזכוכית של חדר המגורים בביתנו, דרכה ניתן לצפות בנוף ירושלים.
הדלת הגדולה בעלת הצורה הבלתי שגרתית, מורכבת מששה מכלולים, פונה למערב וחשופה לחלוטין לגשם ולרוח החזקה הנושבת בחורף מכיוון זה. זמן רב התלבטנו כיצד לבודד את הדלת הזו. אתה בתושייתך פתרת את הבעיה בכך שבנית דלת נוספת.. המבנה המחבר את שתי מערכות הדלתות הוסיף חוזק מכני לדלת הקיימת, אזור של בידוד אויר ושמר על יופייה של מערכת הדלתות. ..אנו מודים לך על הפתרון המוצלח ועל רמת הביצוע הגבוהה”

בתודה,
אילנה ודן תמיר

משפ’ עמוסי, קרית ארבע, 06/11/2012

“לאורי ואלי,
אין מילים! תודה על היחס והעבודה- מושלמים”
בברכה,
יחיאל עמוסי

לשכת נשיא המדינה, ירושלים, 22/10/1996

” הרשה נא לי להודות לך ולחברתך על השיפוצים שנעשו בבית הנשיא לשביעות רצוננו המלאה.
תוספת זו של חדרים מעניקה אפשרות לתת מענה טוב יותר לעובדי בית הנשיא המשרתים בנאמנות את אזרחי מדינת ישראל. …
תודה על היחס והטיפול הטוב ולהמשך שיתוף פעולה בינינו לעתיד.”

בברכה,
אריה שומר

משפ’ קזאז, מבשרת ציון, 03/12

“רצינו להודות לכם על העבודה המקצועית והגימור היפה של סגירת המרפסת הדרומית שהקמתם בבית שלנו. העבודה המקצועית של כל הצוות משלב המדידה, העיצוב, תכנון העבודה וכמובן הביצוע המעולה- ראויה לציון מיוחד.
יחד עם זאת, אין בכך כל הפתעה עבורנו שכן משנת 1991 אנחנו מזמינים מכם את כל עבודות האלומיניום לבית שלנו.. ותמיד שמרתם על איכות גבוהה כצוות..”

תודה מקרב לב,
ניצן ונתן קזאז

משפ’ מרקוביץ, ירושלים 24/06/2009

“I have never experienced such a level of professionalism and service in Israel in this industry….
I was not only pleasantly surprised but received prompt attention, creative design and excellent work with professional finishing within our budget. …”

Thank you so much,
Gaby Shine Markowitz