אדריכלים

חברת אלומתריס חרטה על דגלה את ערך המקצוענות בהתנהלותה מול לקוחותיה:
בנוסף למוצרים המובילים מהארץ ומהעולם המסופקים ללקוחותינו, אנו שמים בראש סדר העדיפויות את ערך המקצוענות, גם בשירות, שאנו מציעים ללקוח מתוך חשיבה מעמיקה על צרכיו המיוחדים ועל הדרכים בהן נוכל לסייע ולתמוך בו באופן המיטבי והמקסימלי.

במסגרת מגמה זו, הקמנו לאחרונה מחלקה ייחודית לטיפול בצורכי הגורמים המקצועיים, עליהם נמנים אדריכלים ומעצבי הפנים, אשר עומדים בקשר עם הלקוחות ועמלים על תכנון הבית המושלם עבורם.
חברת אלומתריס נערכת לסייע לכם, אנשי המקצוע, למלא אחר כל חלום, חזון וגחמה, נדירה ואמנותית ככל שתהיה, עבור לקוחותיכם ולנסות לתת פתרון תכנוני מושלם לכל בקשה.
המחלקה הטכנית שלנו ערוכה לקבל מכם כל פנייה בכל שאלה. אנחנו מזמינים אתכם להיוועץ בנו בכל דבר ועניין שאתם חשים שיש לכם צורך בעין נוספת או בראש יצירתי, נוסף לשלכם תוך בדיקת ישימות בפועל.

המחלקה הטכנית, בסיוע גורמי הייצור במפעל, יסייעו בחשיבה, בהכנת שרטוטי Shop Drawing, ייעוץ אדריכלי ומו”פ (מחקר ופיתוח) עד להשגת הפתרונות המושלמים לכם.
באתר תוכלו לגלוש וליהנות משפע מידע טכני הכולל הסברים, שרטוטים, קטלוגים עדכניים ותמונות.
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לגבי כל מידע נוסף באמצעות “המייל החם לאדריכל”: architect@alumtriss.com – או בטלפון : 1-800-222-595.
נשמח לעזור, לייעץ ולשתף אתכם בידע ובניסיון המקצועי הנרחבים שלנו מהארץ ומהעולם, ללא כל התחייבות.

בברכה,
אליק אביר
מנכ”ל